Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO NÁMĚSTKA

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (psaní všemi deseti výhodou)
  • znalost obchodní korespondence
  • pokročilá znalost MS Office
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • AJ nebo NJ výhodou
  • reprezentativní vystupování
  • schopnost samostatné práce
  • ŘP skupiny B (výhodou)
  • znalost zdravotnictví výhodou
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Náplň práce

  • administrativa a koordinace agendy obchodního náměstka
  • správa kalendáře a kontakt listu
  • organizace schůzek
  • zajišťování plynulého chodu kanceláře
  • příprava podkladů pro jednání
  • individuální plnění úkolů
  • komunikace s partnery nemocnice

Datum nástupu

  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na HPP a dobu neurčitou
  • zajímavou práci v příjemném a kolegiálním prostředí
  • podporu dalšího vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • příspěvek do penzijního připojištění
  • příspěvek na závodní stravování
  • stravenky pro zaměstnance
  • hlídání dětí v dětské skupině Rybička
  • možnost vyhrazeného parkování v areálu nemocnice
  • při indispozici "sick day"
  • další výhody podle Kolektivní smlouvy

Další informace o nabízené pozici

  • Místo výkonu práce: Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje, Vančurova 1548, 272 59 Kladno
  • Pracovní doba: 8 hodin (7:00 – 15:30 hodin)

Kontakt

Ing. Marek Brosche
obchodní náměstek
Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
telefon: 312 606 652