Oblastní nemocnice Kladno hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

IT TECHNIKA
(vhodné i pro absolventy)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně zaměřené na IT
  • pasivní znalost AJ (čtení manuálů)
  • znalost PC, tiskáren, přehled v technologiích
  • výhoda znalost Windows Server, prostředí Active Directory
  • samostatnost odpovědnost
  • praxe není podmínkou

Pracovní náplň

  • instalace hardware, jeho konfigurace a zprovoznění
  • instalace software, jeho konfigurace a podpora
  • provádění běžné kontroly a údržby hardware i software (WSUS, antivirus, antispam, zálohování)
  • zajištění provozu interní výpočetní techniky, podpora koncových uživatelů (tiskárny a další zařízení)

Datum nástupu

  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • příspěvek do penzijního připojištění
  • příspěvek na závodní stravování
  • stravenky pro zaměstnance
  • 5 týdnů řádné dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • MultiSport kartu
  • hlídání dětí v dětské skupině Rybička
  • zvýhodněné masážní služby
  • slevy v nemocniční lékárně a zdravotnických potřebách
  • a další výhody podle Kolektivní smlouvy

Kontakt

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete svůj profesní životopis. Pokud byste potřebovali při Vašem rozhodování cokoliv upřesnit, neváhejte nás telefonicky kontaktovat.

Mgr. Lenka Holubová
vedoucí personálního odboru
telefon: 312 606 865, 739 024 390