Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

PR REFERENT / TISKOVÝ MLUVČÍ

Požadujeme

  • zkušenost na obdobné pozici v oblasti PR, komunikace nebo marketingu
  • příjemné vystupování a vysokou úroveň komunikačních dovedností
  • výbornou znalost českého jazyka a gramatiky, schopnost samostatné tvorby textů
  • uživatelskou znalost balíčku MS Office
  • komunikační a organizační dovednosti
  • zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup

Náplň práce

  • zajišťování kompletní interní a externí komunikace nemocnice
  • odpovědnost za systematické vytváření pozitivního obrazu nemocnice
  • prezentace nemocnice v médiích (TV, tisk, rádio), komunikace s novináři, spolupráce s tiskovým odborem města a kraje
  • aktivní vyhledávání témat ke komunikaci
  • event management – koordinace a realizace PR aktivit
  • tvorba textů pro externí a interní komunikaci, tvorba tiskových zpráv, článků pro web, článků pro nemocniční časopis
  • kompletní obsahová správa a aktualizace webových stránek, sociálních sítí a intranetu
  • grafické návrhy – letáky, pozvánky, prezentační materiály, informační cedule
  • příprava a zajišťování personální inzerce vč. grafických návrhů
  • tvorba firemního časopisu – sestavování obsahu, příprava a zpracování textů na různá témata, rozhovory, grafika
  • marketingová podpora lékárny a prodejny zdravotnických potřeb
  • fotografování
  • související administrativa
  • spolupráce s vedením nemocnice

Nabízíme

  • stabilní práci v nemocnici Středočeského kraje
  • pestrou a různorodou práci v přátelském kolektivu
  • prostor pro vlastní invenci a osobní rozvoj
  • notebook, mobilní telefon
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek do penzijního připojištění, příspěvek na závodní stravování, stravenky pro zaměstnance, 5 týdnů řádné dovolené, 2 dny zdravotního volna, hlídání dětí v dětské skupině Rybička, MultiSport kartu, zvýhodněné masážní služby, slevy v nemocniční lékárně a zdravotnických potřebách)
  • další výhody podle Kolektivní smlouvy

Datum možného nástupu

  • ihned

Kontakt

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete svůj profesní životopis. Pokud byste potřebovali při Vašem rozhodování cokoliv upřesnit, neváhejte nás telefonicky kontaktovat.

Mgr. Lenka Holubová
vedoucí personálního odboru
telefon: 312 606 865, 739 024 390