Právní oddělení Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá do svého malého týmu nové kolegy/ně na pozici

PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA
(pozice je vhodná i pro absolventy)

Právní oddělení nemocnice se zabývá korporátním, smluvním, zdravotnickým, pracovním i trestním právem vč. náhrad škody.

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání v oboru právo
  • zájem pracovat a rozvíjet své znalosti v právní oblasti
  • zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup
  • schopnost samostatně a systematicky řešit svěřené úkoly a orientovat se v informacích
  • příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti

Náplň práce

  • příprava a kontrola smluv vzhledem k rozsáhlé smluvní agendě
  • vypracování podání pro řízení před soudy a zastupování nemocnice v soudních řízeních
  • řešení stížností
  • vymáhání pohledávek
  • tvorba interních opatření
  • příprava právních stanovisek
  • a mnoho dalšího podle potřeb organizace

Nabízíme

  • unikátní odbornou praxi v řadě právních disciplín
  • individuální přístup a možnost odborného růstu
  • různorodou práci v přátelském a mladém kolektivu
  • stabilní práci v největší nemocnici ve Středočeském kraji
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů řádné dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, multisport kartu, firemní školku, příspěvek do penzijního připojištění a další výhody podle Kolektivní smlouvy)

Datum možného nástupu

  • ihned

Kontakt

V případě Vašeho zájmu o pozici PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA nám, prosím, zašlete svůj profesní životopis.

Mgr. Lenka Holubová
vedoucí personálního odboru
telefon: +420 312 606 865, 739 024 390

Pokud byste potřebovali při Vašem rozhodování cokoliv upřesnit, neváhejte nás telefonicky kontaktovat.

Mgr. Ivo Kartus
vedoucí právního oddělení
mobil: 702 047 451