Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

VEDOUCÍ ODBORU IT

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání (ideálně technického směru)
  • minimálně 3 roky zkušeností z oblasti IT včetně praxe s řízením lidí
  • znalost problematiky medicínského IT
  • orientace v počítačových sítích (routing, LAN, WLAN)
  • znalost systému virtualizace (VMWare, HyperV) a provozu serverů
  • znalost datový úložišť (NAS, SAN, iSCSI)
  • znalost Windows Server (ActiveDirectory, DNS, DHCP, CA)
  • proaktivní přístup, schopnost týmové spolupráce, pečlivost, zodpovědnost, schopnost prosadit a zavádět změny
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Pracovní náplň

  • definice IT strategie
  • zajištění IT podpory vzhledem k legislativním změnám
  • příprava a realizace IT projektů
  • příprava podkladů pro veřejné zakázky
  • plánování, vytváření, implementace a optimalizace všech IT procesů
  • zajištění bezpečného a bezporuchového provozu informačních technologií a informačních systémů společnosti
  • vedení týmu IT techniků
  • komunikace s dodavateli
  • kontrola nákladů a investic IT odboru

Datum nástupu

  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném a kolegiálním prostředí
  • podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů řádné dovolené
  • příspěvek do penzijního připojištění
  • příspěvek na závodní stravování
  • stravenky pro zaměstnance
  • hlídání dětí v dětské skupině Rybička
  • možnost vyhrazeného parkování v areálu nemocnice
  • při indispozici "sick-day"
  • další výhody podle Kolektivní smlouvy

Písemná přihláška musí obsahovat

  • vlastnoručně podepsanou přihlášku s uvedením pozice, na kterou se uchazeč hlásí
  • profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi
  • kopii dokladů o dosaženém vzdělání
  • vlastnoručně podepsaný souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů
  • výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • písemný návrh vlastní koncepce řízení a provozu IT oddělení

Uzávěrka přihlášek: 15.2.2019

Přihlášky včetně všech náležitostí zasílejte nebo osobně doručte v zalepené obálce s označením "VŘ – vedoucí odboru IT" na adresu:

Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
k rukám: Ing. Lucie Růžičkové
Vančurova 1548
272 59 Kladno

Zasláním svého životopisu bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že jeho osobní údaje budou zpracovány pro účely tohoto výběrového řízení.

Více informací o zpracování osobních údajů v rámci Oblastní nemocnice Kladno se nachází v Zásadách zpracování osobních údajů při náboru zaměstnanců ("Zásady"), zveřejněných na www.nemocnicekladno.cz/nemocnice/gdpr. Svá práva může uchazeč uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.