Provádíme zde celou řadu výkonů, které vám doporučí váš gynekolog. Tyto výkony se provádí ať již v celkové, nebo v lokální anestezii ( hysteroskopie, curretage, manipulace s nitroděložním tělískem, miniinterupce, povrchové ošetření čípku LOOP, odstranění condylomat, biopsie z ženských pohlavních orgánů atd.).

Průběh dne výkonu:
- Od 24.00 hod. předcházejícího dne nejezte, nepijte a nekuřte.
- Dostavte se v 6.30 hodin do gynekologické ambulance č. 7, přízemí budovy CAM, dle předešlého data objednání u pí sekretářky,
tel. 312 606 373, po- pá 7.00 - 15.00 hod.

Nezapomeňte přinést s sebou:
- Doporučení k provedení výkonu od gynekologa, kompletní předoperační vyšetření, přezůvky a bandáže v podobě 4 elastických širokých obinadel nebo punčochy Trombhexin.
- Pokud užíváte nějaké léky, vždy se poraďte se svým praktickým lékařem, které léky je ráno nutné užít.

- Následuje přijmutí lékařem, ubytování ARO sestrou na dospávacím pokoji, provedení výkonu na operačním sále a následné dospávání po výkonu pod kontrolou ARO sestry.

V případě normálního pooperačního průběhu budete propuštěna téhož dne mezi 13- 15.00 hodinou., ale jen v doprovodu dospělé osoby, která se pro Vás dostaví na 2. patro oddělení gynekologie (budova C2). V případě nutnosti dalšího sledování vašeho zdravotního stavu po zákroku nebo nepřítomnosti doprovodu, budete dále hospitalizována na našem oddělení a propuštěna dle dalšího zdravotního stavu. Budete-li si přát, vystavíme vám, eventuálně i ukončíme, pracovní neschopnost.

Nebojte se, těší se na vás tým profesionálů!