Gynekologická lůžková část je v současné době před rekonstrukcí, má k dispozici 24 lůžek, z toho 4 na nadstandardních pokojích. Nadstandardní pokoj si v případě zájmu můžete rezervovat před plánovanou hospitalizací i telefonicky, ceny jsou uvedeny v ceníku.

Pacientkám zajišťujeme komplexní diagnostickou a terapeutickou péči, konzervativní a operační léčbu gynekologických onemocnění. Operační léčba je prováděna na moderních centrálních operačních sálech s využitím nejmodernějšího přístrojového vybavení, zejména v oblasti minimálně invazivní chirurgie, kdy je využíván endoskopický přístup (hysteroskopie a laparoskopie).

Spektrum operací je široké, zahrnuje základní gynekologické výkony (malé a velké operační výkony, výkony jednodenní chirurgie), operace pro neudržení moče i radikální operační léčbu zhoubných nádorů ženských orgánů. Intenzivně se zabýváme komplexní léčbou děložních myomů, včetně všech uznávaných metod operačního řešení (www.myomykladno.cz). Do škály výkonů patří také umělé unkočení těhotenství, včetně farmakologické metody (bližší informace získáte u svého gynekologa). V rámci endoskopického výukového centra zajišťujeme vzdělávání lékařů z jiných gynekologických pracovišť.

Váš pobyt na našem oddělení se Vám bude snažit zpříjemnit ochotný a vstřícný personál.

dsc 0305  dsc 0130  dsc 0122

dsc 0102  dsc 0109  dsc 0137

Objednávání k operačním výkonům

Telefonicky:

  • Sekretariát gynekologického oddělení (Kateřina Malá)
    po - pá 7.00 - 15.00 hodin
    telefon: 312 606 373

Osobně:

  • Sekretariát gynekologického oddělení (Kateřina Malá)
    umístění kanceláře: 4. patro, monoblok C2

Kde nás najdete

Lůžková část gynekologického oddělení se nachází ve 2. patře monobloku C2.

Kontaky:

Vedoucí lékař  MUDr. Duc Nghia Nguyen
Staniční sestra: Petra Volková, DiS.
Telefon na oddělení: 312 606 388

orientační plán onk