Stomatologická ordinace

Naším cílem je bezproblémové fungování čelistního aparátu, včetně jeho estetické stránky, a to by nešlo bez vzájemné spolupráce a důvěry, na níž si velmi zakládáme.

Stomatologická ordinace byla otevřena 1. 7. 2009 a je rozdělena na dvě části. Jednak na POHOTOVOST, která je určena pro každého, kdo má akutní bolesti či potíže. Podmínkou je platné pojištění, nepojištění klienti jsou ošetřeni za přímou platbu. Druhá část je AMBULANTNÍ, kde přijímáme klienty podle dohody a našich časových možností.

Zabýváme se běžnou stomatologií (výplně, preventivní kontroly, odstranění zubního kamene atd.), rekonstrukcemi kompozitními materiály (bílé plomby), endodoncií (léčení kanálků), nutnými extrakcemi včetně chirurgických extrakcí. Samozřejmě se věnujeme i pevné a snímatelné protetice (korunky, můstky, částečné snímatelné protézy, celkové totální protézy a popřípadě jejich kombinace), také léčbě paradontologických problémů, včetně chirurgických. Ošetřování dětí je možné, ale jen za předpokladu, že rodiče jsou schopni zajistit spolupráci s dítětem.

Jelikož pojišťovny zdaleka nepokrývají náklady na stomatologické ošetření, spoluúčast klienta je k naší lítosti nezbytná. Každému klientovi dopředu vysvětlíme léčebný plán, cíl a sdělíme náklady na ošetření. Je na klientovi zda příslušný plán podstoupí či nikoliv.

dsc 0052  dsc 0052  dsc 0052

Ordinační doba

ORDINAČNÍ HODINY (pro registrované pacienty)
MUDr. Josef Válek + zástup za MDDr. Gabrielu Černou

Z důvodu dovolené bude STOMATOLOGICKÁ ORDINACE v době od 1.3. - 8.3.2019 MIMO PROVOZ.

Z provozních důvodů je změněna provozní doba Stomatologické ordinace:

pondělí – pátek
8:00 – 15:30 hodin

ZUBNÍ POHOTOVOST
Pondělí, úterý, pátek 16:00 - 18:00 hodin
Od 1. 5. 2017 je zrušena sobotní zubní pohotovost.
O státní svátky zubní ordinace bude vždy uzavřena.