Úprava provozní doby lékárny a prodejny zdravotnických potřeb kladenské nemocnice o prázdninách

Během letních prázdnin, tedy v období 1.7. – 31.8. 2024, dochází k úpravě provozní doby nemocniční lékárny a prodejny zdravotnických potřeb Oblastní nemocnice Kladno následovně:

Lékárna pro veřejnost
Budova CAM - Centrum akutní medicíny, vstupní hala
pondělí – pátek: 07:30 – 15:30 hodin

Zdravotnické potřeby
pavilon E
pondělí – pátek: 8.00 - 15:00 hodin

Provozní doba nemocniční neveřejné lékárny zůstává po dobu letních prázdnin beze změny.


VSTUP DO NEMOCNICE

Porodní sál a oddělení šestinedělí

Rádi bychom požádali všechny nastávající maminky, které přichází k nám do porodnice, aby pro vstup na porodní sál využívaly výtahy č. 5 a 6 vedle urgentního příjmu v budově CAM. Porodní sál se nachází ve 4. patře a přichází se k němu nyní z druhé strany.

Změny jsou také na oddělení šestinedělí, které je spolu se sekretariátem gynekologie přestěhované do 4. patra budov A a B. Dostanete se sem výtahy v budově CAM a vstup na oddělení je na konci dlouhé chodby budovy B (u balkonu).

Děkujeme za pochopení.


INVESTIČNÍ AKCE "GENEREL NEMOCNICE KLADNO - REKONSTRUKCE BLOKU C2"

Vážení pacienti a návštěvníci,

v nemocnici a jeho areálu právě probíhají stavební práce v rámci investiční akce "GENEREL NEMOCNICE KLADNO - REKONSTRUKCE BLOKU C2". Vlivem stavebních prací dochází k přesunům některých oddělení.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.


UPOZORNĚNÍ PRO DÁRCE KRVE

V souvislosti s epidemiologickou situací v Evropě a výskytem západonilské horečky přijímáme i v letošním roce preventivní opatření, kterým je zákaz darování krve po dobu 28 dní po návratu ze zahraniční dovolené. Za pobyt je považována i návštěva zahrnující alespoň jedno přenocování.

Omezení platí od 1.5.2024 a v současné době se týká následujících evropských států:

  • Itálie, Řecko (kromě ostrovů s přímými lety), Srbsko, Maďarsko a Rumunsko

Předpokládáme, že uvedené opatření bude platit do 31.10.2024 s tím, že jak doba trvání, tak destinace se mohou měnit v závislosti na vývoji epidemiologické situace.

Při ev. nejasnostech kontaktujte, prosím, před plánovaným odběrem krve pracovníky Hematologicko-transfúzního oddělení na telefonním čísle 312 606 343, 312 606 128 nebo mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Informace budou průběžně aktualizovány na webových stránkách Oblastní nemocnice Kladno i HTO.


UPOZORNĚNÍ PRO DÁRCE KRVE

Zákaz darování krve po dobu 6 měsíců po návratu z oblastí s výskytem malárie a jiných tropických nemocí. Pokud dárce užíval preventivně antimalarika, prodlužuje se zákaz darování na 12 měsíců.

Při ev. nejasnostech kontaktujte, prosím, před plánovaným odběrem krve pracovníky Hematologicko-transfúzního oddělení na tel.č. 312 606 343, 312 606 128 nebo mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Informace budou průběžně aktualizovány na webových stránkách Oblastní nemocnice Kladno i HTO.