KLADENSKÁ NEMOCNICE OBHÁJILA AKREDITACI

Oblastní nemocnice Kladno již potřetí za sebou prokázala, že poskytuje kvalitní a bezpečnou péči na vysoké úrovni. V rámci externího akreditačního šetření o tom rozhodla Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví, která nemocnici dne 11. května 2021 slavnostně předala i „Certifikát kvality a bezpečí“.

Číst dál...

CELOREPUBLIKOVÝ BĚH A PROCHÁZKA PRO MIMINKA DO DLANĚ

První květnovou neděli se uskuteční charitativní běh a procházka organizace Nedoklubko na podporu neonatologických oddělení pečujících o předčasně narozená miminka.

Číst dál...

VOZOVÝ PARK NEMOCNICE SE ROZŠÍŘIL O DEVĚT NOVÝCH SANITEK

Pacienty kladenské nemocnice bude od dubna přepravovat celkem devět nových sanitních vozů značky Fiat.

Číst dál...

ZRUŠENÍ STAVU HROMADNÉHO POSTIŽENÍ OSOB

Z důvodu klesajícího počtu covid-19 pozitivních pacientů na standardních lůžkách i na jednotkách intenzivní péče se krizový štáb Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje rozhodl s účinností k 13.4.2021 od 11:00 hodin stav hromadného postižení osob zrušit.

Číst dál...

PŘIPRAVTE SE NA JARO S NAŠÍ LÉKÁRNOU

Prožijte jaro bez komplikací se zvýhodněnými produkty a akční nabídkou naší lékárny.

Číst dál...

VESELÉ VELIKONOCE

Pohodové prožití velikonočních svátků a jarní dny plné sluníčka přeje Oblastní nemocnice Kladno.

Číst dál...

NOVÝ ULTRAZVUK NABÍDNE BUDOUCÍM MAMINKÁM V KLADENSKÉ NEMOCNICI KVALITNĚJŠÍ PÉČI

Gynekologicko-porodnické oddělení kladenské nemocnice používá k vyšetření nový ultrazvuk. Moderní zdravotnický přístroj pomůže lékařům při vyšetření těhotných žen a umožní včas odhalit možné onemocnění plodu. 

Číst dál...

KLADENSKÁ NEMOCNICE NOVĚ NABÍZÍ VYŠETŘENÍ PROTILÁTEK PROTI COVID-19 I PRO SAMOPLÁTCE

Pokud máte podezření, že jste prodělali onemocnění covid-19 nebo máte tuto nemoc již za sebou a zajímá vás hladina protilátek v těle, Klinická laboratoř Oblastní nemocnice Kladno nově nabízí jejich vyšetření také samoplátcům.

Číst dál...

ESA LOGISTIKA DAROVALA KLADENSKÉ NEMOCNICI PENÍZE NA NÁKUP NOVÝCH PŘÍSTROJŮ

Charitativní fond zaměstnanců ESA a společnost ESA logistika věnovaly Oblastní nemocnici Kladno finanční dar na nákup přístrojů v hodnotě téměř 150 tisíc korun.

Číst dál...

LÍZÁTKA OD TEPLÁRNY ZPŘÍJEMNÍ V KLADENSKÉ NEMOCNICI DĚTEM TESTY NA COVID-19

V obou odběrových místech Oblastní nemocnice Kladno mají zdravotníci neustále napilno. Není výjimkou, že test na onemocnění covid-19 tu musí absolvovat i malé děti, které měly rizikový kontakt či mají příznaky nákazy.

Číst dál...

VYHLÁŠENÍ STAVU HROMADNÉHO POSTIŽENÍ OSOB

Krizový štáb Oblastní nemocnice Kladno vyhlašuje od čtvrtka 11. března 2021 od 13:30 hodin stav hromadného postižení osob.

Číst dál...

KLADENSKÁ PORODNICE VYTVOŘILA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU SVÉHO ODDĚLENÍ

Zajímá Vás, jak vypadá kladenská porodnice? Máme pro Vás skvělou zprávu! Připravili jsme pro Vás virtuální prohlídku. Podívejte se!

Číst dál...