POSLEDNÍ LETOŠNÍ VYDÁNÍ ZPRAVODAJE KLADENSKÉ NEMOCNICE

Představujeme poslední letošní vydání Zpravodaje Oblastní nemocnice Kladno, které je opět plné zajímavých témat týkajících se zdraví a aktuálního dění v nemocnici.

Číst dál...

Provoz pohotovosti a lékárny 2018/19

Provoz LÉKÁRNY a LÉKAŘSKÉ POHOTOVOSTNÍ SLUŽBY během vánočních svátků a na Nový rok:

Číst dál...

Mikulášská nadílka v nemocnici

Mikuláš, anděl a čert nechyběli 5. prosince ani v Oblastní nemocnici Kladno. Jejich návštěva potěšila nejen dětské, ale i dospělé pacienty a zaměstnance nemocnice.

Číst dál...

Prožijte zimu bez starostí s naší lékárnou

Prožijte zimu bez starostí se zvýhodněnými produkty a akční nabídkou naší lékárny. A pokud ještě nemáte rozmyšlené dárky k Vánocům, stačí si jen vybrat z vánočního akčního letáku.

Číst dál...

Prevence úrazů aneb lékaře se nebojíme

Každému z nás se v dětství jistě stal nějaký úraz. Úrazy jsou u dětí natolik běžnou záležitostí, že jsou často považovány za nevyhnutelnou součást dětství. Žádný úraz se ale nikdy nestane náhodně, má své příčiny a ve většině případů mu lze i předcházet.

Číst dál...

Novým členem představenstva Oblastní nemocnice Kladno se stal Ing. Jaromír Bureš

Ve výběrovém řízení na člena představenstva Oblastní nemocnice Kladno, a. s., nemocnice Středočeského kraje, uspěl Ing. Jaromír Bureš, zkušený ekonom a současný pověřený ředitel Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje.

Číst dál...

KLADENSKÁ NEMOCNICE MÁ 3. NEJLEPŠÍ TÝM PORODNICE

Kolektiv kladenské porodnice opět dokázal, že jsou skvělý a profesionální tým. Svědčí o tom krásné 3. místo v soutěži o nejlepší tým porodnice 2018, který pořádala firma Happy Baby dodávající do nemocnic dárkové balíčky pro novorozence a jejich maminky.

Číst dál...

NOVOROZENECKÉ ODDĚLENÍ ZÍSKALO PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ ZA PODPORU KOJENÍ

Historicky první ocenění laktačních poradkyň a dlouholetých podporovatelů kojení v ČR proběhlo 20.9.2018 v pražském Emauzském klášteře. 

Číst dál...

NEDONOŠENÉ DĚTI HLÍDÁ PĚT NOVÝCH INKUBÁTORŮ

Na jednotku intenzivní péče nedonošeneckého oddělení kladenské nemocnice přibylo pět nových moderních inkubátorů. Do těch zdravotníci umisťují nezralé novorozence nebo novorozence vyžadující intenzivní péči. 

Číst dál...

NEMOCNICE USPOŘÁDALA SEMINÁŘ NA TÉMA SYMPTOMY NA POMEZÍ OBORŮ

V rámci kontinuálního vzdělávání zdravotníků se v Oblastní nemocnici Kladno konal další z řady mezioborových seminářů. Témata byla tentokrát zvolena opravdu napříč všemi obory. 

Číst dál...

K růžovému říjnu se připojila i kladenská nemocnice

Říjen je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu. Cílem kampaní a aktivit v těchto dnech je upozornit na důležitost prevence onemocnění rakovinou prsu a také podpořit ženy, které se s nemocí již potýkají.

Číst dál...

Kladenská porodnice získala díky maminkám další ocenění

Kladenská porodnice, která je zapojena do projektu PŘIROZENÝ POROD V PORODNICI (PPP), letos již počtvrté dokázala, že je schopna rodičkám poskytnout prvotřídní péči. 

Číst dál...