Dětský den s klaunem se povedl

Náš dětský den s klaunem se moc povedl. Dětičky chodily prakticky celé odpoledne, takže se těžko odhaduje, kolik jich nakonec dorazilo, ale 200 spokojených dětí je odhad, který se nejspíš blíží skutečnosti.

Číst dál...

Díky Alpiq Generation (CZ) mají novorozenci v kladenské nemocnici další nové monitory dechu

Nadace Křižovatka slavnostně předala 20. května 2017 dalších 8 monitorů dechu na Dětském oddělení Oblastní nemocnice Kladno, kde budou hlídat novorozené děti ohrožené Syndromem náhlého úmrtí kojenců.

Číst dál...

Nová výběrová řízení

V naší nemocnici (ve spolupráci se Středočeský krajem) aktuálně probíhá jedno výběrové řízení

Číst dál...

ONK se i letos připojí k Evropskému dni melanomu

Preventivní prohlídku znamének na kůži bez předchozího objednání v rámci kampaně k Evropskému dni melanomu letos ONK široké veřejnosti nabídne

Číst dál...

Odvolání zákazu návštěv v Oblastní nemocnici Kladno

Vzhledem k tomu, že epidemiologická situace v souvislosti s chřipkovým onemocněním vykazuje v 8. týdnu výrazné zlepšení, odvolávám s ohledem na tuto skutečnost zákaz návštěv s platností od 24. února 2017.

Číst dál...

Zákaz návštěv na všech JIP a ARO v ON Kladno od 14. 2. 2017

Vzhledem k tomu, že epidemiologická situace v souvislosti s chřipkovým onemocněním nevykazuje výraznější zlepšení, rozšiřuje se s ohledem na tuto skutečnost v zájmu ochrany zdraví pacientů zákaz návštěv na všechny Jednotky intenzivní péče a ARO Oblastní nemocnice Kladno s platností od 14. února 2017.

Číst dál...

Dáreček pro maminky od kladenské nemocnice

Narození miminka patří mezi nejkrásnější okamžiky v životě, na které se jen tak nezapomíná. I proto se snažíme maminkám zpříjemnit pobyt u nás v porodnici, jak to jen jde.

Číst dál...

Pozvánka na 4. ples zdravotníků

Vážení,
dovoluji si Vás pozvat na 4.ples zdravotníků, který se koná v pátek 31.března 2017 od 20 hodin v Domě kultury Kladno.

Číst dál...

Omezení návštěv v Oblastní nemocnici Kladno

Vzhledem k tomu, že v současné době došlo k celkovému nárůstu respiračních a chřipkových onemocnění k hodnotě indikující počátek epidemie, stanovuji s ohledem na tuto skutečnost a v zájmu ochrany zdraví pacientů.

Číst dál...

Gratulace ke 100. narozeninám doc. MUDr. Juraje Strausse

Je nám velkou ctí, že jsme se mohli připojit ke gratulaci ke 100. narozeninám doc. MUDr. Juraji Straussovi, který zachraňoval a léčil raněné na frontě ve 2. světové válce a je rovněž významnou osobností světové virologie a bakteriologie.

Číst dál...

Předporodní kurzy 2017

I na rok 2017 jsme pro Vás připravili předporodní kurzy, na kterých se dozvíte zajímavé informace o těhotenství a porodu, o správném a vhodném cvičení během těhotenství a mnohé další.

Číst dál...

Recept na zdravé vánoce


Zřejmě každého člověka během jeho života potkají nějaké zažívací problémy. Nemusí jít hned o onemocnění, na vině může být špatná kvalita stravy nebo její množství. A to je téma velmi aktuální každý rok před vánočními svátky.

Číst dál...