Gratulace ke 100. narozeninám doc. MUDr. Juraje Strausse

Je nám velkou ctí, že jsme se mohli připojit ke gratulaci ke 100. narozeninám doc. MUDr. Juraji Straussovi, který zachraňoval a léčil raněné na frontě ve 2. světové válce a je rovněž významnou osobností světové virologie a bakteriologie.

Číst dál...

Upozornění! Od 18. 2. do 25. 2. 2017 bude uzavřena zubní ambulance a pohotovost

V týdnu od 18. 2. – 25. 2. 2017 bude v Oblastní nemocnici Kladno uzavřena zubní ambulance a pohotovost.

Číst dál...

Předporodní kurzy 2017

I na rok 2017 jsme pro Vás připravili předporodní kurzy, na kterých se dozvíte zajímavé informace o těhotenství a porodu, o správném a vhodném cvičení během těhotenství a mnohé další.

Číst dál...

Přihláška do sanitářského kurzu

Vážený pane, Vážená paní,
Oblastní nemocnice Kladno,a.s.,nemocnice Středočeského kraje pořádá akreditovaný kvalifikační kurz Sanitář dle osnov schválených MZ ČR.

Číst dál...

Recept na zdravé vánoce


Zřejmě každého člověka během jeho života potkají nějaké zažívací problémy. Nemusí jít hned o onemocnění, na vině může být špatná kvalita stravy nebo její množství. A to je téma velmi aktuální každý rok před vánočními svátky.

Číst dál...

Upozornění na kapacitní omezení

Dovolujeme si Vás upozornit na kapacitní omezení, které bude do odvolání probíhat na následujících odděleních - interní, urologické a onkologické.
Děkujeme Vám za pochopení.
Vedení Oblastní nemocnice Kladno,a.s., nemocnice Středočeského kraje

Hledáme nové posily do našeho nemocničního týmu

V Oblastní nemocnici Kladno probíhá velká náborová kampaň nových zaměstnanců. V hledáčku nemocnice jsou především všeobecné sestry, zdravotničtí asistenti, porodní asistentky, zdravotní laboranti, farmaceutičtí asistenti a radiologičtí asistenti.

Číst dál...

ON Kladno vítězem celorepublikového projektu Kvalitní a bezpečná nemocnice 2016

V květnu 2016 v Oblastní nemocnici Kladno (ONK) proběhlo externí hodnocení kvality a bezpečí poskytované péče, kdy akreditační společnost (Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o.), pověřená Ministerstvem zdravotnictví, konstatovala, že Oblastní nemocnice Kladno naplňuje veškeré legislativní požadavky, týkající se kvality a bezpečí poskytované péče, péče o pacienty, péče o zaměstnance i bezpečného prostředí pro pacienty i zaměstnance, a to na velmi vysoké úrovni.

Číst dál...

KOJOPIKNIK v kladenské nemocnici

Oblastní nemocnice Kladno zve rodiče a děti na oslavu Českého týdne kojení. Akce KOJOPIKNIK se koná dne 21. 9. 2016 od 14:00 hod. v areálu nemocnice, v zahradě za nemocničním klubem.

Číst dál...

Středočeský kraj podporuje péči o drogově závislé teenagery

Středočeský kraj se stal dnešním dnem prvním regionem v ČR, ve kterém vznikl specializovaný odborný tým zaměřený na pomoc mladistvým uživatelům návykových látek ve věku od 15 do 18 let.  Provoz nové ADIKTOLOGICKÉ DOROSTOVÉ AMBULANCE odstartoval 1. září 2016. Pomyslnou pásku symbolicky přestřihl hejtman Středočeského kraje Ing. Miloš Petera.

Číst dál...

ON Kladno se zapojila do projektu „Život v kufříku“

V pondělí 29. 8. 2016 se Oblastní nemocnice Kladno slavnostně zapojila do projektu „Život v kufříku“. Při této příležitosti navštívili nemocnici zástupci Nadačního fondu LA VIDA LOCA. Ti s sebou přinesli první kufříčky určené pro opuštěné novorozence, kteří míří do kojeneckých ústavů či pěstounské péče. Projekt „Život v kufříku“ by měl právě těmto opuštěným dětem pomoci získat památky na své rané dětství.

Číst dál...

Zdravotní rizika v letních měsících

S nástupem léta a teplých letních dnů se často setkáváme s pacienty, kteří potřebují naši pomoc. Mezi nejčastější příčiny hospitalizace patří  vzhledem k vyšším teplotám a zvýšené fyzické aktivitě dehydratace, k níž jsou především náchylní starší pacienti nebo naopak děti.

Číst dál...