Prvním miminkem narozeným v kladenské nemocnici v roce 2019 je Terezka. Přišla na svět 1. ledna v 6:53 hodin s mírami 50 centimetrů a 3170 gramů. 

Jelikož oba rodiče pocházejí z Kladna, je Terezka právoplatná Kladeňačka. „Terezka si na svět o týden pospíšila. První termín porodu jsem měla až 8. ledna, ale všechno nakonec proběhlo bez komplikací. Partner byl celou dobu se mnou a po narození přestřihl i pupeční šňůru,“ popsala velkou životní událost šťastná maminka Miloslava Dlouhá. „Nechali jsme si od paní doktorky říct předem, že to bude holčička a jen jsme se rozhodovali, jestli to bude Anetka nebo Terezka. Nakonec vyhrála Terezka,“ dodala usměvavá maminka.

„Je to naše první a plánované miminko a jsem rád, že jsem u porodu mohl být. Určitě bych to doporučil každému tatínkovi. Je to velmi silný a neskutečný zážitek,“ uvedl s dojetím tatínek Terezky Jindřich Fliťar.

Šťastnou maminku navštívili v porodnici i primátor města Kladna Ing. Dan Jiránek a hlavní sestra Oblastní nemocnice Kladno Mgr. Lenka Dohnalová. Mamince malé Terezky předali dětskou výbavičku a popřáli celé rodině hodně štěstí a zdraví. Samozřejmostí byly i krásné květiny.

Loňský rok byl pro kladenskou porodnici poměrně úspěšný. Pro přivedení miminka na svět si ji vybralo rovných 1200 maminek.

0ds 0763

0ds 0763

0ds 0763

0ds 0763

0ds 0763