U příležitosti Mezinárodního dne porodních asistentek pořádá Gynekologicko-porodnické oddělení Oblastní nemocnice Kladno Den otevřených dveří. 

Zvány jsou všechny nastávající maminky, které u nás chtějí rodit, jejich blízcí nebo i maminky, které v naší porodnici již rodily a chtějí se podělit o své zkušenosti. Setkání se uskuteční 10. května 2019 od 13.00 do 16.00 hodin v závodním klubu nemocnice Kladno (budova P).

Budete se moci zeptat zkušených porodních asistentek a laktační poradkyně na cokoliv, co Vás zajímá, vyzkoušíte si resuscitaci dítěte, dozvíte se jaké služby nabízí kladenská porodnice, prohlédnete si porodnické oddělení, porodní boxy i operační sál a bude pro Vás připravena i prezentace produktů pro maminky i miminka.

„To, že je práce porodní asistentky velmi náročná a zodpovědná není jen pouhá fráze. Navázání vztahu s rodičkou, profesní zkušenosti našich asistentek a jejich vlídné slovo a podpora, hraje při každém porodu velkou roli, protože zážitek z porodu zůstává každé ženě ve vzpomínkách celý život. Proto se s celým týmem porodnice snažíme, aby tyto vzpomínky byly pro maminky ty nejhezčí a hlavně, aby miminka i miminko odcházely z naší porodnice zdravé a spokojené,“ říká vrchní sestra Gynekologicko-porodnického oddělení kladenské nemocnice Mgr. Kateřina Jeništová.

Těšíme se na Vás!

Orientační plánek nemocnice ke stažení ZDE.

mezinárodní den porodních asistentek 2019

Rádi bychom Vás informovali, že na akci mohou být pořizovány fotografické, popř. audio/video záznamy, které budeme dále využívat pro účely propagace a prezentace nemocnice na sociálních sítích a webových stránkách, které Oblastní nemocnice Kladno zřizuje. Fotografie či audio/video materiály mohou být poskytnuty i třetím osobám, a to pro účely reklamní (komerční) i redakční (tzn. uveřejňování v periodickém tisku).